Pływackie Mikołajki

13 grudnia 2016
Dzieci z ostrołęckich szkół wzięły udział w pływackich wyścigach mikołajkowych po uścisk i prezent od Świętego Mikołaja. Impreza, którą zorganizował klub Squatina przyciągnęła do parku wodnego Aquarium mnóstwo dzieciaków wraz z rodzicami. Każdy uczestnik zawodów otrzymał prezent.

Mówi się, że szczęśliwi czasu nie liczą i ta dewiza była widoczna w ostrołęckim parku wodnym w sobotę 10 grudnia. Dzieci nie obowiązywał bowiem czas ukończenia wyścigu - każdy uczestnik po finiszu wychodził z wody i podchodził do Świętego Mikołaja, który wręczał prezenty. Wszyscy byli więc zwycięzcami i wrócili do domu z upominkami od organizatorów. Dzieci mogły liczyć także na doping rodziców i dziadków, którzy licznie zgromadzili się na trybunach.

Podczas zawodów panowała rodzinna atmosfera, a jak wiadomo dobrze jest rozpocząć dzień od uśmiechu. Ten był widoczny na twarzach wielu dzieciaków i to chyba najlepsze podziękowanie dla organizatorów wyścigu oraz wszystkich, którzy pomagali w organizacji, a także w trakcie rozgrzewki przed wyścigami.


Zobacz galerię zdjęć z wydarzenia: http://aquarium.ostroleka.pl/index.php?dzial=galeria&id_album=28