Park Wodny zaprasza grupy szkolne na bezpłatną naukę pływania

11 maja 2017
Dyrektor Aquaparku informuje ostrołęckie placówki oświatowe, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zorganizowanych grup szkolnych Aquapark oferuje bezpłatną naukę pływania dla dzieci i młodzieży szkolnej. Z zajęć nauki pływania można skorzystać od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 do 16.00.

Park Wodny „Aquarium" w Ostrołęce oferuje do Państwa dyspozycji dwoje wykwalifikowanych instruktorów nauki pływania. Instruktorzy w atrakcyjny sposób poprowadzą zajęcia, przeprowadzą pokaz oraz udzielą instruktażu. Zachęcam do cyklicznego korzystania z zajęć i umożliwienie dzieciom i młodzieży nauki oraz doskonalenia umiejętności pływania. Zajęcia w Parku Wodnym z pewnością przyniosą dzieciom wiele radości, a umiejętność pływania wpłynie na poprawę bezpieczeństwa podczas wypoczynku nad wodą i uprawiania sportów wodnych.

Grupom zorganizowanym gwarantujemy promocyjne ceny biletów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zainteresowanych prosimy o kontakt: 666 707 588 (Dariusz Korzeniecki — kier. techniczny) lub 29 764 24 37 (kasa) Po zajęciach na basenie zapraszamy do skorzystania z usług i oferty Restauracji „NEMO"
Z wyrazami szacunku,
Dyrektor Parku Wodnego Wojciech Dobkowski